32-031 Mogilany, ul. Żary 20
+48 691 386800
tech@winterservice.pl

O NAS

Idealne rozwiązanie dla każdej branży

WINTERSTEIGER oferuje wszechstronne portfolio wydajnych produktów dla branży rowerowej. Z naszych produktów, takich jak systemy myjące, korzystają między innymi sklepy specjalistyczne, społeczności lokalne i firmy turystyczne. Ofertę produktową uzupełnia oprogramowanie umożliwiające efektywne zarządzanie wypożyczeniami rowerów, naprawą i serwisowaniem.

Asortyment produktów WINTERSTEIGER

Liczba rowerzystów stale rośnie, co skutkuje nie tylko rosnącą sprzedażą rowerów, ale także zapotrzebowaniem na warsztaty naprawy rowerów, ośrodki turystyczne, hotele, wypożyczalnie i inne powiązane branże. Ale czego potrzebują od nich rowerzyści? Możliwość wyczyszczenia swoich rowerów osobistych lub szybkiego i łatwego wypożyczenia sprzętu.


Firmy oferujące dodatki, takie jak rozwiązania do suszenia odzieży sportowej, są jeszcze bardziej cenne.

WINTERSTEIGER oferuje produkty i usługi spełniające wszystkie potrzeby rowerowe.

Systemy mycia rowerów firmy WINTERSTEIGER
Do ręcznego lub w pełni zautomatyzowanego czyszczenia rowerów
Asortyment produktów do czyszczenia rowerów firmy WINTERSTEIGER obejmuje wiele opcji – od dokładnego czyszczenia rowerów po mycie wstępne wykonywane ręcznie lub w pełni automatycznie. Veloclean Pro i Velobrush mogą pochwalić się wysokiej jakości komponentami i technologiami, praktycznymi funkcjami i łatwością użycia.

Oprogramowanie firmy WINTERSTEIGER dla wypożyczalni rowerów.
Innowacyjne rozwiązania serwisowe dla procesów związanych z rowerami
Tworzenie profili klientów, rejestrowanie zamówień i zarządzanie wypożyczonymi rowerami to tylko niektóre z wielu zadań, jakie pracownicy wypożyczalni rowerów, sklepów sportowych i sklepów rowerowych muszą wykonywać na co dzień. Do codziennej kontroli procesów biznesowych potrzebne są łatwe w użyciu systemy z wieloma funkcjami. Właśnie tu z pomocą przychodzą rozwiązania programowe firmy WINTERSTEIGER!

Suszarki WINTERSTEIGER
do funkcjonalnej odzieży rowerowej
Po wymagającej wycieczce rowerowej Twój strój jest przepocony lub przemoczony od deszczu. Nie oznacza to jednak, że po każdej wycieczce odzież funkcjonalną należy prać w pralce!